GencSohbetci.Net – Hakkında

yorum yok
8 okuma
26 Nisan, 2018

GencSohbetci.Net ; yayın hayatına 24/01/2007 tarinde girmiştir. Yayına başladığı tarihten bu zamana kadar binlerce kullanıcının sohbet durağı olmuştur.

Son bir kaç senedir zaman ayırılamadığı için deaktif olan web sitemizi tekrar aktif hale getirmiş bulunmaktayız. Tekrar yeni nesil gençlerin sohbet odağı olabilmek için buradayız!

Vizyon

Gencsohbetci ; ziyaretcilerine en kaliteli sohbet servisini sağlamak amacı ile çalışmaktadır. IRC ağımızdaki yöneticiler her zaman kullanıcılarımıza güvenli bir ortam sağlamak adına sürekli kendilerini geliştirmektedirler.

Bu alt yapı sayesinde kendini Türkiye ve Avrupadaki arama motorlarında üst sıralara taşıyarak chat ve sohbet odaları ortamnında kendini ispatlamış bir web sitesi olmaktır.

Misyon

Yeni nesil gençlerin IRC sunucumuza katılımın sağlayarak eğlenceli bir sohbet ortamını oluşturmaktır. Kullanıcılarımıza sadece sohbet aktivetesini değil bununla beraber oyun kanallarında eğlenerek ve 24 saat online olarak radyo ve istek panelinde müzik eşliğinde sohbet ettirmektir. IRC alanında her türlü kolaylığı ve hizmeti direkt olarak kullanıcıya yansıtarak bu alanda tercih edilen en nezih sohbet platformunu oluşturmaktır.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Sohbetci

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Bize her konuda yazabileceğiniz e-posta adresimizi aşağıda sizlerle ...

1) Web sitemize 18 yaşından küçükler giremez. 2) IRC ağından aynı ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?